Energomix - Wprowadzamy nową energię

Dodano: czwartek, 08 stycznia 2019 r.
Średnia ocena: 0,00 (wszystkich głosów: )
Ilość komentarzy: 0 (zobacz »)

Zapewniamy pomoc dla przedsiębiorstw, instytucji publicznych oraz odbiorców indywidualnych w zakresie redukcji kosztów energii elektrycznej. Jesteśmy autoryzowanym partnerem czołowych dostawców energii w Polsce. Oferujemy niższe ceny prądu. Nasze usługi są bezpłatne.

Energomix Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku energii elektrycznej w Polsce od maja 2010 roku. Firmę tworzy dynamiczny i profesjonalny zespół ludzi gwarantujący najwyższy poziom obsługi. Pomagamy odbiorcom w grupach taryfowych A, B, C i G w obniżeniu opłat za energię przez: redukcję ceny, optymalizację mocy umownej, dostosowanie grupy taryfowej oraz kompensację mocy biernej. Dodatkowo zapewniamy monitoring zużycia energii, doradztwo energetyczne, dostosowanie i finansowanie układów pomiarowych oraz oświetlenie energooszczędne.

Realizujemy koncepcję "One-stop shop" dla potrzeb energetycznych naszych klientów. Pragniemy, aby nasi klienci mogli uzyskać fachową pomoc w kazdym aspekcie użytkowania energii w przedsiębiorstwie i domu.

Wybierając nas otrzymają Państwo bezpłatną analizę możliwości redukcji kosztów energii oraz pomoc w procesie zmiany sprzedawcy energii. Nasi doradcy wyjaśnią Państwu możliwości uzyskania oszczędności, zaprezentują oferty sprzedawców prądu oraz pomogą w przygotowaniu niezbędnych dokumentów. Dodatkowo nasz Doradca Klienta dołoży starań, aby w kolejnych latach oszczędzali Państwo razem z nami.

Staramy się, aby nasze usługi były świadczone na najwyższym poziomie jakości. Wprowadzamy usprawnienia techniczne i monitoring procesu sprzedaży. Uczestniczymy aktywnie w konferencjach dla przedsiębiorców i samorządów. Nasze publikacje pojawiają się w prasie. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek uwagi, to prosimy o skontaktowanie się z nami.

W celu zapewnienia komfortu i bezpieczeństwa współpracy z nami dla klientów i kontrahentów wykupilismy ubezpieczenie OC z tytułu wykonywanej działalności na sumę 500 000 zł.

Jeżeli są Państwo zainteresowani obniżeniem kosztów energii elektrycznej, zapraszamy do kontaktu. Prosimy o zostawienie danych, a skontaktujemy się z Państwem w ciągu 48 godzin.

Działamy na terenie całego kraju poprzez sieć 100 profesjonalnych Doradców Klienta. 

Podziel się!

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

odśwież obraz Przepisz tekst z powyższego obrazka. Wielkość liter nie ma znaczenia.
bazafranczyzy.pl © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zgłoś błąd
Oprogramowanie: Inspiroads.pl
Grafika: Devmark.pl