Aktualnie znajdujesz się: Strona główna / Ogłoszenia / / Antony Morato

Antony Morato

zamknij [x] Informacja Ogłoszenie nie jest już aktywne.
Informacje o systemie
System:
FRANCZYZOWY
Dodano:
07 stycznia 2019, 00:00
Ważne do:
07 stycznia 2020, 00:00
Wyświetleń:
494
Cena:
0,00 zł
Kontakt i dane adresowe
Kontakt:
Adres:
Al. Jana Pawła II 61/13, 01-031 Warszawa
Polska
GPoland to jedyny i wyłączny agent współpracujący z największymi domami mody, skupiający na polskim rynku uznane marki z sektora premium. Od chwili zawiązania naszej działalności z sukcesem wprowadziliśmy na polski rynek takie wiele znanych marek odzieżowych i obuwniczo-akcesoryjnych.

GPoland stawiając na rozwój sieci sprzedaży marek odzieżowych i akcesoryjnych, proponuje zainteresowanym współpracę w formie salonu monobrandowego w ramach franchisingu lub w formie butików multibrandowych, polegających na odpowiednim doborze portfolio. W tej chwili w portfolio naszych marek znajdują się: Antony Morato, Armani Jeans, DKNY, Fiorucci, Furla, GAS, Liu Jo, Manila Grace, Moschino Love, Patrizia Pepe, Peuterey, Pinko, Roccobarocco, Twin-Set, Valentino Handbags, Tosca Blu i Yamamay.
Informacje o sieci:
Opis sieci: GPoland to jedyny i wyłączny agent współpracujący z największymi domami mody, skupiający na polskim rynku uznane marki z sektora premium. Od chwili zawiązania naszej działalności z sukcesem wprowadziliśmy na polski rynek takie wiele znanych marek odzieżowych i obuwniczo-akcesoryjnych. GPoland stawiając na rozwój sieci sprzedaży marek odzieżowych i akcesoryjnych, proponuje zainteresowanym współpracę w formie salonu monobrandowego w ramach franchisingu lub w formie butików multibrandowych, polegających na odpowiednim doborze portfolio. W tej chwili w portfolio naszych marek znajdują się: Antony Morato, Armani Jeans, DKNY, Fiorucci, Furla, GAS, Liu Jo, Manila Grace, Moschino Love, Patrizia Pepe, Peuterey, Pinko, Roccobarocco, Twin-Set, Valentino Handbags, Tosca Blu i Yamamay.
Wsparcie dla Franczyzobiorcy:
Podręcznik operacyjny : tak
Biznes plan: tak
Gotowy pkt usługowy: tak
Inne wsparcie: Wsparcie dla franczyzobiorcy dogodne warunki handlowe brak opłat licencyjnych profesjonalna pomoc przy kontraktacjach towaru oraz analizach sprzedaży darmowe szkolenia z zakresu technik sprzedaży oraz visual merchandisingu wsparcie marketingowe i PR gwarancja ochrony cen detalicznych i marży prawo do używania logo marki

Podziel się!

Oceń System

Średnia ocena: 1,00 (Głosów: 1)

Dodaj komentarz

odśwież obraz Przepisz tekst z powyższego obrazka. Wielkość liter nie ma znaczenia.
zamknij [x] Informacja Aby dodać system do schowka, musisz się zalogować.
bazafranczyzy.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zgłoś błąd
Oprogramowanie: Inspiroads.pl
Grafika: Devmark.pl