Aktualnie znajdujesz się: Strona główna / Ogłoszenia / / Dobry Dietetyk

Dobry Dietetyk

Informacje o systemie
System:
FRANCZYZOWY
Dodano:
14 kwietnia 2020, 00:00
Ważne do:
14 kwietnia 2021, 00:00
Wyświetleń:
1199
Cena:
0,00 zł
Kontakt i dane adresowe
Kontakt:
Marta Kołatek
627204046
Adres:
ul. Zębcowska 53A/23
Polska
Zasadniczym celem projektu realizowanego pod logo „Dobry Dietetyk” jest rozwój sieci placówek poradnictwa dietetycznego specjalizujących się w profilaktyce i terapii nadwagi, promocji zasad żywienia w wybranych jednostkach chorobowych oraz żywieniu w sporcie. Zasadnicze prace nad tym przedsięwzięciem rozpoczęły się w 2005 roku, jednak sam zamysł naszego projektu zrodził się już w 2001 roku.

To właśnie wówczas zostały podjęte pierwsze prace nad budową bardzo zaawansowanego systemu umożliwiającego profesjonalną obsługę i kontrolę jakości gabinetów dietetycznych pracujących według ściśle określonych standardów. Przez blisko 5 lat pracowaliśmy nad jego doskonaleniem, wykorzystując tylko i wyłącznie wiedzę i pasję osób pragnących realizować się w dziedzinie medycyny, dietetyki i informatyki.

W latach 2006-2008 uruchomione zostały pierwsze trzy pilotażowe poradnie, w których rozpoczęto testowanie pierwszych rozwiązań systemowych. Doskonałe wyniki pierwszych placówek poradniczych utwierdziły nas w przekonaniu, że nasze marzenia mają rzeczywiście szansę się spełnić. W pierwszej połowie 2009 roku sieć wzbogaciła się o kilka kolejnych poradni, by niespełna rok później stać się największą siecią placówek poradnictwa dietetycznego w Polsce. Obecnie każdego miesiąca otwierane jest kilka nowych lokalizacji.
Wsparcie dla Franczyzobiorcy:
Podręcznik operacyjny : tak
Biznes plan: tak
Gotowy pkt usługowy: tak

Podziel się!

zamknij [x] Informacja Aby dodać system do schowka, musisz się zalogować.
bazafranczyzy.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zgłoś błąd
Oprogramowanie: Inspiroads.pl
Grafika: Devmark.pl