eko-ognisko rozpali... Twój biznes!

Informacje o systemie
System:
FRANCZYZOWY
Dodano:
07 stycznia 2019, 00:00
Ważne do:
07 stycznia 2020, 00:00
Wyświetleń:
626
Cena:
15 000,00 zł
Kontakt i dane adresowe
Kontakt:
Magdalena Wierońska
+48 500 527 055
Adres:
Dworcowa 4
Polska
BBTB Group Sp. z o. o. jest producentem i dystrybutorem przyjaznego dla środowiska produktu eko-ognisko, który cechuje innowacyjność, prostota oraz praktyczność. Odpowiednie zestawienie komponentów pozwoliło osiągnąć efekt naturalnego ciągu kominowego. Dzięki temu rozpalanie pieca, grilla, kominka oraz ogniska będzie dla Ciebie znacznie prostsze niż do tej pory.

Poszukujemy autoryzowanych partnerów do produkcji i dystrybucji produktu eko-ognisko na terenie Rzeczypospolitej Polskiej oraz Unii Europejskiej. W przyszłości planujemy rozszerzyć swoją działalność poprzez wprowadzenie na rynek kolejnych innowacyjnych produktów.

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Informacje o sieci:
Opis sieci: Stworzony od podstaw system partnerski opiera się o tzw. franczyzę swobodną. Nie narzucamy naszym partnerom sztywnych zasad. Wpieramy ich marketingowo oraz prawnie. Każdy franczyzobiorca indywidualnie może kształtować swoją działalność gospodarczą.
Historia sieci: Marka eko-ognisko na naszym rynku obecna jest od końca 2012 r. W tym krótkim czasie udało nam się zbudować własny system franczyzowy w oparciu o partnerów biznesowych. W tym momencie współpracuje z nami ośmiu partnerów, którzy zajmują się produkcją i dystrybucją produktu eko-ognisko. W planach spółki jest wprowadzenie na rynek kolejnych innowacyjnych, a zarazem praktycznych produktów, które ułatwią życie klientom.
Ilość punktów franczyzowych: 8
Nasze atuty: Profesjonalizm i rzetelność. Przykładamy szczególną wagę do jakości i wysokich standardów. W stworzonym systemie franczyzowym dajemy możliwość zatrudnienia osób bezrobotnych i chałupników.
Wsparcie dla Franczyzobiorcy:
Podręcznik operacyjny : tak
Biznes plan: nie
Gotowy pkt usługowy: nie
Know how: Każdy franczyzobiorca po podpisaniu umowy franczyzowej otrzymuje od nas Książkę Standardów. Pozwala to w profesjonalny sposób przygotować się do prowadzenia działalności gospodarczej związanej z produkcją i dystrybucją produktu eko-ognisko.
Marketing/reklama : W ramach obecności w naszym systemie franczyzowym, każdy z naszych partnerów może liczyć na wsparcie w działaniach marketingowych i reklamowych ze strony franczyzodawcy. W tym celu współpracujemy z profesjonalną agencją reklamową.
Szkolenia: Umowa franczyzowa przewiduje szkolenia wstępne i bieżące w ramach produkcji i dystrybucji eko-ogniska. Na tego typu szkoleniach każdy franczyzobiorca uzyska niezbędną i podstawową wiedzę związaną z prowadzeniem działalności gospodarczej jak również wytwarzania produktu eko-ognisko.
Inne wsparcie: Posiadamy profesjonalną obsługę prawną, dzięki czemu franczyzobiorca może liczyć na pomoc w konstruowaniu umów cywilno-prawnych lub na doradztwo prawne. Ponadto na każdym etapie działalności gospodarczej franczyzobiorca może liczyć na naszą pomoc.
Wymagania stawiane kandydatom:
Kwalifikacje: -Własna działalność gospodarcza, -Motywacja i chęć odniesienia sukcesu, -Przedsiębiorczość, -Własny samochód,
Inne wymagania: -Pomieszczenie magazynowe, -Własna sieć dystrybucji
Wymagania dotyczące pkt usługowego:
Powierzchnia lokalu: -
Lokalizacja: -
Miejscowości: -
Dostosowanie / aranżacja lokalu: -
Koszty / opłaty:
Suma inwestycji : 15000 zł netoo
Koszt licencji: 2400 zł netto
Opłaty stałe: -
Koszty marketingowe: -
Inne koszty: -
Jak dołączyć ?:
Jak dołączyć ?: Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego systemu franczyzowego prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail.

Podziel się!

zamknij [x] Informacja Aby dodać system do schowka, musisz się zalogować.
bazafranczyzy.pl © 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zgłoś błąd
Oprogramowanie: Inspiroads.pl
Grafika: Devmark.pl