Aktualnie znajdujesz się: Strona główna / Ogłoszenia / USŁUGI / Poczta, Kurier / ForPOSTA S.A.

ForPOSTA S.A.

Informacje o systemie
System:
PARTNERSKI
Kategoria:
Dodano:
14 stycznia 2021, 00:00
Ważne do:
14 stycznia 2022, 00:00
Wyświetleń:
4655
Cena:
0,00 zł
Kontakt i dane adresowe
Kontakt:
Adres:
ul. Misjonarzy Oblatów 11
Polska
Opis systemu partnerskiego

Misją ForPOSTA S.A. jest stabilny rozwój i umacnianie pozycji Krajowego Operatora Pocztowego jako lidera Nowej Generacji Usług Pocztowych dla Biznesu (B2B, B2C). Oferując rzetelne i innowacyjne rozwiązania, możemy zapewnić najniższą cenę przy minimalnym zaangażowaniu Klienta. Jako eksperci branży pocztowej, stosujemy unikatowe rozwiązania operacyjne redukujące zbędne koszty przy zachowaniu najwyższej jakości usług. W związku z demonopolizacją rynku pocztowego ForPOSTA S.A. może zaoferować w pełni zintegrowany system usług doręczeniowych, który podlega etapowemu rozwojowi. W pierwszej fazie jest to rozwój Usługi Poczty Miejskiej następnie Usługi Poczty Międzymiejskiej oraz Usługi Poczty Hybrydowej, oferując tym samym kompleksowe rozwiązania w doręczeniach przesyłek. Budując swoją markę w oparciu o najnowsze technologie, które pozwalają uzyskać jakość z segmentu usług kurierskich, niespotykaną dotąd na rynku pocztowym. W związku z tym poszukujemy Partnerów Biznesowych do prowadzenia działalności w postaci obsługi firm i instytucji w ramach odbiorów i doręczeń korespondencji oraz przesyłek. W ForPOSTA S.A. inwestują największe Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych na świecie m.in. TFI Allianz S.A., TFI Union Investment S.A. Firma działa opierając się na 13-letnim doświadczeniu w obsłudze doręczeń adresowych. Debiutując w Maju 2012 na rynku giełdowym New Connect, osiągnęliśmy 27% wzrost wartości akcji, udowadniając tym samym, iż dynamiczne działanie i innowacyjny model biznesowy, doceniają nie tylko fachowcy rynku pocztowego. Wspierani przez Fundusze Unijne, posiadamy również liczne nagrody i wyróżnienia min.: „Gepard Biznesu”, szereg certyfikatów rzetelności, jakości zarządzania takich jak ISO 9001 oraz wiele innych.
Informacje o sieci:
Ilość punktów partnerskich: 49
Wsparcie dla Franczyzobiorcy:
Podręcznik operacyjny : tak
Biznes plan: tak
Gotowy pkt usługowy: tak
Inne wsparcie: Wsparcie dla partnera Wyłączność terytorialna na wyznaczonym obszarze bez żadnych opłat; Unikatowy i atrakcyjny system wynagradzania; Wsparcie działań handlowych w każdym z miast partnerskich; Pełną dokumentację, wsparcie formalno-prawne oraz szkolenia produktowe i sprzedażowe w ramach wdrażania do współpracy; Zintegrowany system informatyczny do pełnego zarządzania usługami(ERP/CRM); Profesjonalne Call Center powołane do obsługi Klientów i realizacji kampanii sprzedażowych; Help Desk dla Klientów Agencji Pocztowych; Specjalne programy lojalnościowe i promocyjne; Wsparcie Regionalnego Koordynatora ForPOSTA S.A.; Współudział w tworzeniu innowacyjnego Modelu Biznesowego;
Wymagania stawiane kandydatom:
Inne wymagania: Podstawowe wymagania sieci Działania operacyjne na powierzonym obszarze; Aktywna działalność gospodarcza; Znajomość branży doręczeniowej; Znajomość topografii obszaru działania; Ukierunkowanie działań na wysokie zarobki; Zaangażowanie, rzetelność, umiejętność organizacji pracy; Posiadanie zaświadczenia o niezaleganiu w ZUS i US; Posiadanie zaświadczenia o niekaralności.
Koszty / opłaty:
Suma inwestycji : Rozwój etapowy w zależności od realizowanych na danym etapie usług: pierwsza faza – ok. 1.000 – 4.000 PLN; druga faza – ok. 4.000 – 10.000 PLN; brak opłat licencyjnych.

Podziel się!

Podobne systemy

TaniKurier.Info 0,00 zł
Mail Boxes Etc. 0,00 zł
epaka.pl 0,00 zł
InPost 0,00 zł
Ship Center 0,00 zł

Oceń System

Średnia ocena: 0,00 (Głosów: 0)

Dodaj komentarz

odśwież obraz Przepisz tekst z powyższego obrazka. Wielkość liter nie ma znaczenia.
zamknij [x] Informacja Aby dodać system do schowka, musisz się zalogować.
bazafranczyzy.pl © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zgłoś błąd
Oprogramowanie: Inspiroads.pl
Grafika: Devmark.pl