HAUSMAN NIERUCHOMOŚCI

Informacje o systemie
System:
FRANCZYZOWY
Kategoria:
Dodano:
15 stycznia 2020, 00:00
Ważne do:
14 stycznia 2021, 00:00
Wyświetleń:
1812
Cena:
1 500,00 zł
Kontakt i dane adresowe
Kontakt:
Adres:
Geodetów 1
Polska
HAUSMAN.eu to sieć biur nieruchomości tworzona w ramach struktury firmy HAUSMAN.

Firma oferuje nieruchomości w Polsce i za granicą.

Są to oferty nieruchomości w Polsce - przeznaczone dla Klienta indywidualnego, oferty lokali handlowych, obiektów komercyjnych, terenów inwestycyjnych - kierowane do Klientów instytucjonalnych i biznesowych oraz oferty sprzedaży i wynajmu apartamentów w nadmorskich kurortach BUŁGARII.

Główna siedziba firmy znajduje się w Rzeszowie - Mieście Innowacji i Rozwoju. To co dzieje się obecnie w Rzeszowie odzwierciedla to w jaki sposób rozwija się firma HAUSMAN. Dynamiczny rozwój, innowacje, nowatorskie pomysły - oto co wyznacza kierunki naszego rozwoju.

HAUSMAN.eu NIERUCHOMOŚCI jest częścią Biura Obsługi Inwestycyjnej i Rynku Nieruchomości HAUSMAN. Oprócz sieci biur nieruchomości w firmie HAUSMAN działają również:
Dział Komercjalizacji Powierzchni Handlowych zajmujący się wynajmem powierzchni w centrach handlowych.
Wsparcie dla Franczyzobiorcy:
Podręcznik operacyjny : tak
Biznes plan: tak
Gotowy pkt usługowy: nie
Know how: Naszym Franczyzobiorcom oferujemy kompletny pomysł na biznes w branży nieruchomości. Poprzez wsparcie systemowe i know how gwarantujące sprawne działanie biura nieruchomości, aż po zapewnienie solidnej podstawy biznesowej w postaci bazy inwestorów poszukujących nieruchomości. Chcemy być konkurencyjni na tle innych systemów franczyzowych działających w Polsce w branży nieruchomości. Dlatego oprócz standardowych narzędzi jakie oferują wszystkie sieci, skupiamy się na zapewnieniu naszym Franczyzobiorcom solidnej i pewnej podstawy biznesowej w postaci bazy odbiorców ofert nieruchomości. Są to inwestorzy polscy i zagraniczni, firmy, instytucje i podmioty gospodarcze inwestujące na rynku nieruchomości. Nasi specjaliści stale gromadzą informacje o tychże podmiotach tworząc bazę inwestorów, których specyfikacje poszukiwawcze dotyczące nieruchomości przekazujemy stale naszym Franczyzobiorcom. Wypracowany przez firmę HAUSMAN system wymiany ofert i informacji o Klientach poszukujących zapewnia naszym Partnerom pewne i stałe dochody z działań na rynku nieruchomości. W ramach współpracy franchisingowej zapewniamy: - wsparcie systemowe i know how dotyczące organizacji biura nieruchomości oraz pracy na rynku nieruchomości i inwestycji, - instrumenty pracy pośrednika: program do obsługi biura nieruchomości, strony internetowe dedykowane ofertom indywidualnym, komercyjnym oraz deweloperskim. - dostęp do bazy nieruchomości w Polsce i zagranicą - dostęp do ofert zagranicznych – możliwość sprzedaży apartamentów w nadmorskich kurortach Bułgarii. - dostęp do bazy inwestorów i firm poszukujących nieruchomości
Inne wsparcie: W ramach współpracy franchisingowej zapewniamy: - wsparcie systemowe i know how dotyczące organizacji biura nieruchomości oraz pracy na rynku nieruchomości i inwestycji, - instrumenty pracy pośrednika: program do obsługi biura nieruchomości, strony internetowe dedykowane ofertom indywidualnym, komercyjnym oraz deweloperskim. - dostęp do bazy nieruchomości w Polsce i zagranicą - dostęp do ofert zagranicznych – możliwość sprzedaży apartamentów w nadmorskich kurortach Bułgarii. - dostęp do bazy inwestorów i firm poszukujących nieruchomości
Wymagania stawiane kandydatom:
Kwalifikacje: Licencja w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami lub zatrudnienie osoby z licencją.
Wymagania dotyczące pkt usługowego:
Powierzchnia lokalu: od 15 m2
Lokalizacja: Lokalizacja zapewniająca swobodny dostęp dla Klientów.
Miejscowości: Miasta od 5000 mieszkańców
Dostosowanie / aranżacja lokalu: Wyposarzenie biurowe
Koszty / opłaty:
Suma inwestycji : do 15 000
Koszt licencji: 1500
Koszty marketingowe: 150
Jak dołączyć ?:
Jak dołączyć ?: Należy wysłać zgłoszenie na nasz adres.

Podziel się!

Podobne systemy

Oceń System

Średnia ocena: 0,00 (Głosów: 0)

Dodaj komentarz

odśwież obraz Przepisz tekst z powyższego obrazka. Wielkość liter nie ma znaczenia.
zamknij [x] Informacja Aby dodać system do schowka, musisz się zalogować.
bazafranczyzy.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zgłoś błąd
Oprogramowanie: Inspiroads.pl
Grafika: Devmark.pl