Klub Domówka

brak obrazka
Informacje o systemie
System:
FRANCZYZOWY
Kategoria:
Dodano:
07 stycznia 2019, 00:00
Ważne do:
07 stycznia 2020, 00:00
Wyświetleń:
476
Cena:
0,00 zł
Kontakt i dane adresowe
Kontakt:
Adres:
ul. Rynek 36/37
Polska
Klub muzyczny Domówka powstał na początku 2011 roku. Obecnie posiadamy we Wrocławiu 5 klubów muzycznych, restaurację i hotel. Naszym najnowszym projektem który jest owocem wielu lat doświadczeń w branży klubowej jest właśnie Domówka. Już od ponad 2 lat cieszy się ogromnym, niesłabnącym zainteresowaniem. Wystrój klubu przypomina wielkie mieszkanie podzielone na różne charakterystyczne pokoje. Projekt wnętrza przygotowany przez jednych z najbardziej utalentowanych wrocławskich projektantów młodego pokolenia sprawia że goście czują się komfortowo i swobodnie oraz chętnie spędzają tam wolny czas.

Wrażenie swobody i dobrego samopoczucia wzmaga także koncepcja prowadzenia klubu która budzi skojarzenia z prywatkami – imprezami domowymi – do których wszyscy mamy sentyment.

Domówka to projekt spójny i kompletny , pozwala na stworzenie działalności gospodarczej, która przynosi wysokie dochody już od pierwszych dni, jest lokalem który prowadzi się w łatwy i przyjemny sposób. Jako działalność gospodarcza, ze względu na swój charakter, nie reaguje na wahania rynku i prosperuje stale na dobrych obrotach.
Informacje o sieci:
Ilość punktów własnych: 1 + 1 w budowie
Ilość punktów franczyzowych: 1 w budowie
Wsparcie dla Franczyzobiorcy:
Podręcznik operacyjny : tak
Biznes plan: tak
Gotowy pkt usługowy: tak
Inne wsparcie: Wsparcie dla franczyzobiorcy Oferujemy wsparcie na wszystkich etapach wdrażania projektu w życie. Ponad 10 lat doświadczenia w prowadzeniu klubów umożliwia nam przekazanie wielu informacji, dzięki którym można czerpać spore zyski z prowadzenia tego typu działalności. Oferujemy pomoc w dobraniu odpowiedniej lokalizacji, negocjacji warunków najmu, uzyskaniu potrzebnych pozwoleń, wsparcie przy pozyskaniu strategicznych sponsorów i partnerów. W zależności od uzgodnień proponujemy nasze wsparcie w zakresie: adaptacji projektu Domówki do wybranego przez Państwa lokalu; wprowadzenia lokalu na rynek poprzez skuteczną i sprawdzoną kampanie marketingową; rekrutację i szkolenie obsługi oraz kadry menadżerskiej; stworzenie odpowiedniego charakteru lokalu oraz przekazanie niezbędnego know how; możliwość stałego wsparcia marketingowego, wraz z prowadzeniem strony www oraz profilu na Facebooku i innych portalach społecznooświatowych (profil www.facebook.com/klubdomowka jest na 2 miejscu w Polsce pod względem ilości fanów wśród klubów, jest jednak niekwestionowanym liderem w Polsce wśród klubów o powierzchni do 500 m2).
Wymagania stawiane kandydatom:
Inne wymagania: Podstawowe wymagania sieci otwartość na know-how franczyzodawcy; lokal o powierzchni 300-500 m2; zabezpieczenie finansowe niezbędne do uruchomienia lokalu; znajomość rynku lokalnego; zagwarantowanie osobistego zaangażowania i nadzoru nad prowadzoną działalnością; doświadczenie w gastronomii niewymagane.
Koszty / opłaty:
Suma inwestycji : Kwota inwestycji początkowej jest zależna od lokalu i stopnia jego przygotowania, minimalnie 300 tys. zł.

Podziel się!

Podobne systemy

Oceń System

Średnia ocena: 0,00 (Głosów: 0)

Dodaj komentarz

odśwież obraz Przepisz tekst z powyższego obrazka. Wielkość liter nie ma znaczenia.
zamknij [x] Informacja Aby dodać system do schowka, musisz się zalogować.
bazafranczyzy.pl © 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zgłoś błąd
Oprogramowanie: Inspiroads.pl
Grafika: Devmark.pl