Aktualnie znajdujesz się: Strona główna / Ogłoszenia / GASTRONOMIA / Cukiernie / Lody Bonano

Lody Bonano

Informacje o systemie
System:
FRANCZYZOWY
Kategoria:
Dodano:
07 stycznia 2019, 00:00
Ważne do:
07 stycznia 2020, 00:00
Wyświetleń:
661
Cena:
0,00 zł
Kontakt i dane adresowe
Kontakt:
Adres:
ul. H. Ordonówny 1,
Polska
Od 10 lat zajmujemy się sprzedażą lodów amerykańskich, (tzw. twardych świderków). Sprzedaż odbywa się z okienka, a klient ma do wyboru ponad 30 rodzajów lodów. Obecnie działamy na terenie niemal całego kraju.

Proponujemy trzy sposoby współpracy:

We własnym lub wynajętym lokalu o powierzchni 10 - 25m2. Rozwiązanie dla osób nie mających doświadczenia w branży gastronomicznej lub spożywczej. Preferowana lokalizacja: centrum miasta, przy głównej ulicy, przy deptaku, wszędzie tam, gdzie panuje duży ruch pieszych.
W istniejącym już miejscu z wykorzystaniem jak najmniejszej powierzchni lokalu już od 3m2. Wariant dla osób posiadających pizzerię, restaurację, bar, sklep spożywczy itp. chcących poszerzyć swój asortyment o lody świderki. Wymagany lokal z możliwością montażu okienka sprzedażowego.
Wyspa lodowa – Możliwość całorocznej sprzedaży. Wymagana powierzchnia ok. 8m2 w galerii handlowej.
Lody Bonano Holiday - Nowość!! Oferta skierowana do osób chcących otworzyć lodziarnie pod szyldem naszej marki, w nadmorskich kurortach i miejscowościach typowo turystycznych, w których sezon sprzedaży trwa krócej, ale jest zdecydowanie bardziej intensywny.


Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt!
Informacje o sieci:
Ilość punktów własnych: 3
Ilość punktów franczyzowych: 140
Wsparcie dla Franczyzobiorcy:
Podręcznik operacyjny : tak
Biznes plan: tak
Gotowy pkt usługowy: tak
Inne wsparcie: Wsparcie dla franczyzobiorcy Indywidualny projekt dla celów sanitarnych. Projekt technologii produkcyjnej dostosowany do potrzeb menu, doradztwo w doborze urządzeń gastronomicznych i maszyny do lodów. Know-how: wzory menu, receptury produktów, wzory materiałów reklamowych. Stałe doradztwo w rozwoju biznesu. Rozpoznawalny, zastrzeżony znak Lody Bonano. Niespotykana różnorodność lodów - 30 smaków z jednej maszyny. Szkolenie pracowników w zakresie receptur i sprzedaży.
Wymagania stawiane kandydatom:
Inne wymagania: Podstawowe wymagania sieci Lokal stacjonarny w centrum miasta lub galerii handlowej. Nie wymagamy doświadczenia.
Koszty / opłaty:
Suma inwestycji : Lokal stacjonarny Nowa maszyna do lodów świderków - 30 tys. zł (w zależności od aktualnych promocji. Możliwość rozłożenia płatności na raty, dzierżawy urządzenia lub wzięcia w leasing); Przystosowanie lokalu i menu – ok. 9-12 tys. zł; Menu i reklamy zewnętrzne ok. 3 - 7 tys. zł; Miesięczna opłata franczyzowa – 600 zł netto (płatne przez 6 miesięcy w sezonie letnim. Pierwsza opłata w miesiącu otwarcia); Nie pobieramy opłaty licencyjnej; Projekty reklam zewnętrznych gratis!! Wyspa lodowa Nowa maszyna do lodów świderków marki Hard-Ice – od 30 tys. zł (w zależności od aktualnych promocji. Możliwość rozłożenia płatności na raty, dzierżawy urządzenia lub wzięcia w leasing); Stoisko do sprzedaży LodówBonano w galerii handlowej można wykonać we własnym zakresie, na podstawie dostarczanych przez nas projektów lub za pośrednictwem firmy z nami współpracującej – ok. 20 tys. zł; Miesięczna opłata franczyzowa - 400 zł netto przez cały rok. Pierwsza opłata w miesiącu otwarcia; Nie pobieramy opłaty licencyjnej. Przewidywany okres zwrotu nakładów - od 2 do 5 miesięcy.

Podziel się!

Podobne systemy

Sieć lokali Crazy Bubble 54 900,00 zł
Orawskie Ciacho 0,00 zł
Fornetti 0,00 zł
Doctor Candy 0,00 zł
FreshBike Lemoniada 0,00 zł

Oceń System

Średnia ocena: 1,00 (Głosów: 1)

Dodaj komentarz

odśwież obraz Przepisz tekst z powyższego obrazka. Wielkość liter nie ma znaczenia.
zamknij [x] Informacja Aby dodać system do schowka, musisz się zalogować.
bazafranczyzy.pl © 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zgłoś błąd
Oprogramowanie: Inspiroads.pl
Grafika: Devmark.pl