MultiTłumaczenia.pl

zamknij [x] Informacja Ogłoszenie nie jest już aktywne.
Informacje o systemie
System:
FRANCZYZOWY
Kategoria:
Dodano:
07 stycznia 2019, 00:00
Ważne do:
07 stycznia 2020, 00:00
Wyświetleń:
2408
Cena:
0,00 zł
Kontakt i dane adresowe
Kontakt:
Multitlumaczenia.pl
Adres:
ul. Bukowska 12, pawilon 5 (WTC), lokal 120
Polska
Działalność MultiTłumaczeń.pl koncentruje się na przekładzie tekstów pisanych i mówionych, obejmującym pełne spektrum powiązań między językami, nie wyłączając języków rzadkich czy nawet egzotycznych. Realizując zlecenia Klientów, MultiTłumaczenia.pl stawiają na fachowość, terminowość oraz na niewygórowane ceny. Na tle konkurencji firmę wyróżnia to, że usługi świadczy nie tylko zdalnie, lecz także przez sieć punktów agencyjnych rozlokowanych na terenie całego kraju.

MultiTłumaczenia.pl nastawione są na tworzenie długotrwałych, stabilnych relacji biznesowych z przedsiębiorcami zainteresowanymi prowadzeniem punktów obsługi klienta pod marką spółki, jak również z przedsiębiorcami niezależnymi marketingowo, przyłączonymi jedynie do komputerowego systemu obsługi zleceń tłumaczeniowych. System ten umożliwia zarządzanie obiegiem dokumentów i dokonywanie rozliczeń.

Wybierając MultiTłumaczenia.pl, wybierają Państwo solidnego partnera, z długoletnim doświadczeniem w branży tłumaczeniowej. Zachęcamy gorąco do skorzystania z naszej oferty – z nadzieją, iż szybko dołączą Państwo do grona naszych zadowolonych Partnerów.
Informacje o sieci:
Ilość punktów własnych: 1
Ilość punktów franczyzowych: 135
Wsparcie dla Franczyzobiorcy:
Podręcznik operacyjny : tak
Biznes plan: tak
Gotowy pkt usługowy: tak
Inne wsparcie: Wsparcie dla franczyzobiorcy pełne przeszkolenie w zakresie produktów (usług tłumaczeniowych); wsparcie merytoryczne i techniczne przez cały okres współpracy; darmowe materiały marketingowe (dla Partnerów zdecydowanych na prowadzenie POS); darmowy dostęp do prostego w obsłudze systemu do obsługi zleceń i dokonywania rozliczeń.
Wymagania stawiane kandydatom:
Inne wymagania: Podstawowe wymagania sieci prowadzenie działalności gospodarczej; posiadanie lokalu własnego bądź wynajmowanego; rzetelność, zaangażowanie. Podstawowe wymagania systemu: wyposażenie lokalu w komputer, drukarkę, skaner oraz telefon; stały dostęp do łącza internetowego.
Koszty / opłaty:
Suma inwestycji : 0 zł

Podziel się!

Podobne systemy

zamknij [x] Informacja Aby dodać system do schowka, musisz się zalogować.
bazafranczyzy.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zgłoś błąd
Oprogramowanie: Inspiroads.pl
Grafika: Devmark.pl