Aktualnie znajdujesz się: Strona główna / Ogłoszenia / / Pingu's English

Pingu's English

Informacje o systemie
System:
FRANCZYZOWY
Dodano:
14 kwietnia 2020, 00:00
Ważne do:
14 kwietnia 2021, 00:00
Wyświetleń:
630
Cena:
750,00 zł
Kontakt i dane adresowe
Kontakt:
Adres:
Stary Rynek 71/72
Przy współpracy z Linguaphone Group, brytyjską firmą ze 109 letnim doświadczeniem na rynku usług edukacyjnych, jako główny przedstawiciel w Polsce, budujemy sieć placówek/szkół korzystających z metody Pingu’s English oferowanej w ramach kursów dla przedszkolaków. Metoda ta odmieniła sposób nauczania małych dzieci na całym świecie!
Pingu’s English jest przełomowym trzypoziomowym kursem języka angielskiego, którego głównym bohaterem jest pingwinek Pingu, postać znana z popularnego serialu animowanego dla dzieci.

Kwota inwestycji uzależniona jest od przyjętego modelu biznesowego – już od 750 złotych.
Podstawowe wymagania sieci:
• Oferta skierowana jest do wyselekcjonowanych szkół językowych działających na polskim rynku. Dzięki wprowadzeniu metody Pingu’s English zwiększacie Państwo portfolio klientów o grupę najmłodszych uczniów, którzy po zakończeniu trzypoziomowego kursu mogą kontynuować naukę w Państwa szkole.
• Przystąpienie do sieci Pingu’s English nie wiąże się z koniecznością zaprzestania innej działalności, a daje Państwu możliwość jej rozszerzenia o dodatkową i wyjątkową usługę, dzięki której możecie zagwarantować sobie stabilne przychody na wiele lat.
• Przystępując do naszej sieci, otrzymujecie Państwo wsparcie dotyczące prowadzenia działalności związanej z Pingu’s English i szereg gotowych rozwiązań organizacyjno-marketingowych przyspieszających wejście na rynek.
• Zapewniamy wsparcie metodyczne - materiały dydaktyczne, które Państwo od nas otrzymacie dotyczą każdej lekcji na każdym poziomie, dlatego Wasi nauczyciele będą oszczędzali czas na przygotowywaniu się do lekcji.
• Książki, płyty i inne materiały dydaktyczne kupujecie Państwo za naszym pośrednictwem, korzystając z dużych rabatów. Odsprzedając je dalej uczniom, macie Państwo możliwość
Wsparcie dla Franczyzobiorcy:
Podręcznik operacyjny : tak
Biznes plan: nie
Gotowy pkt usługowy: nie

Podziel się!

Oceń System

Średnia ocena: 1,00 (Głosów: 2)

Dodaj komentarz

odśwież obraz Przepisz tekst z powyższego obrazka. Wielkość liter nie ma znaczenia.
zamknij [x] Informacja Aby dodać system do schowka, musisz się zalogować.
bazafranczyzy.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zgłoś błąd
Oprogramowanie: Inspiroads.pl
Grafika: Devmark.pl