Aktualnie znajdujesz się: Strona główna / Ogłoszenia / / PÓŁNOC Nieruchomości

PÓŁNOC Nieruchomości

Informacje o systemie
System:
FRANCZYZOWY
Dodano:
15 stycznia 2020, 00:00
Ważne do:
14 stycznia 2021, 00:00
Wyświetleń:
1057
Cena:
3 000,00 zł
Kontakt i dane adresowe
Kontakt:
Krzysztof Pelowski
510180036
Adres:
Balicka 35
Polska
Grupa PÓŁNOC Nieruchomości należy do grona największych polskich firm działających na rodzimym rynku nieruchomości. Firma zapoczątkowała swoją działalność w 1999 roku. Dzięki konsekwentnie realizowanej strategii rozwoju, w ciągu kilku lat stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm obsługujących polski rynek nieruchomości. Od 2007 roku PÓŁNOC Nieruchomości S.A., jako pierwsza polska agencja nieruchomości, jest notowana na warszawskiej giełdzie.

PÓŁNOC Nieruchomości S.A. administruje jedną z największych i najszybciej rozwijających się sieci biur nieruchomości w Polsce. Sieć działa na zasadach franczyzy. Każde biuro, wchodzące w skład sieci stanowi odrębną własność franczyzobiorcy i działa niezależnie posługując się marką PÓŁNOC Nieruchomości.
PÓŁNOC Nieruchomości S.A., jest spółką opiniotwórczą. Wypowiedzi naszych przedstawicieli są cytowane przez media. Spółka współpracuje z mediami zarówno w skali regionalnej jak i ogólnopolskiej. Naszymi partnerami są między innymi: morizon.pl, nportal.pl, Dziennik Gazeta Prawna, Parkiet, Puls Biznesu, Rzeczpospolita, Gazeta Wyborcza, TVP, TV Biznes, TVN CNBC Biznes, stacje radiowe, lokalne periodyki i gazety.

Wysoka jakość oferowanych usług oraz przejrzystość działania są priorytetowe dla spółki. Dzięki konsekwencji i wytrwałości w osiąganiu zamierzonych przez nas celów, w ostatnich kilku latach zostaliśmy laureatami wielu prestiżowych nagród i wyróżnień.
Informacje o sieci:
Opis sieci: Partnerzy, pośrednicy, agenci i brokerzy działający pod marką biura Nieruchomości Północ mają znacznie większe możliwości dostępu do klientów niż konkurencja, zawierają znacznie większą liczbę kontraktów niż podmioty nie działający pod marką PÓŁNOC Nieruchomości, obsługują dużą liczbę klientów korporacyjnych i firm oraz korzystają nie tylko z dostępu do know-how, ale również do szeregu udogodnień i korzyści dzięki temu, że sieć negocjuje w ich imieniu liczne rabaty.
Historia sieci: Spółka istnieje na rynku już przeszło 12 lat i jest w 100 procentach kapitałem polskim. Na dzień dzisiejszy spółka zajmuje się już nie tylko pośrednictwem nieruchomości ale również inwestycjami w nieruchomości, zarządzaniem nieruchomościami oraz doradztwem i analizami na rynku nieruchomości. Pod marką PÓŁNOC Nieruchomości w całym kraju pracuje już łącznie ok. 200 partnerów, pośredników, agentów, brokerów, doradców, rzeczoznawców i zarządców. Każde biuro stanowi odrębną własność i działa niezależnie.
Ilość punktów własnych: 1
Ilość punktów franczyzowych: 39
Nasze atuty: 1. Niezależność 2. Rozsądny poziom środków wymaganych do zainwestowania 3. Bezpłatne szkolenia 4. Oszczędności 5. Sprawdzone know-how 6. Wszechstronne wsparcie i doradztwo 7. Praca pod znanym logo
Wsparcie dla Franczyzobiorcy:
Podręcznik operacyjny : tak
Biznes plan: nie
Gotowy pkt usługowy: nie
Know how: Wstępując do sieci PÓŁNOC Nieruchomości otrzymasz wiedzę na temat sposobu prowadzenia biznesu w branży nieruchomości wypracowaną przez kilkanaście lat naszej działalności na tym rynku.
Marketing/reklama : Za pomocą systemu do obsługi ofert Twoje oferty będą mogły być w prosty sposób eksportowane do prawie wszystkich znanych portali nieruchomości, w tym do niektórych bez żadnych opłat.
Szkolenia: Przystępując do sieci PÓŁNOC Nieruchomości otrzymasz możliwość odbycia bezpłatnego szkolenia wprowadzającego. Ponadto, w trakcie współpracy możesz liczyć na bezpłatne szkolenia dla Twoich nowych pracowników.
Inne wsparcie: Otrzymasz od nas pomoc popartą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w każdej sprawie związanej z rozruchem i prowadzeniem Twojego biura.
Wymagania stawiane kandydatom:
Kwalifikacje: Wymagamy posiadania licencji zawodowej pośrednika w obrocie nieruchomościami lub nawiązania współpracy z osobą posiadającą licencję zawodową.
Inne wymagania: Wymagamy: - zarejestrowania firmy w zakresie pośrednictwa obrotu nieruchomościami - posiadania prawa do lokalu (umowa najmu lub własność) w atrakcyjnym punkcie miasta - osobistego zaangażowania Partnera w czynności pośrednictwa lub bezpośredniego nadzoru nad biurem - zdolności finansowej pozwalającej na uruchomienie biura i jego utrzymanie w początkowej fazie rozwoju
Wymagania dotyczące pkt usługowego:
Powierzchnia lokalu: min. 30 mkw.
Lokalizacja: Centra dużych, średnich i małych miast. Miejsca o dużym ruchu pieszym oraz kołowym.
Miejscowości: Duże, średnie i małe miasta.
Dostosowanie / aranżacja lokalu: Pomagamy dostosować lokal do potrzeb systemu.
Koszty / opłaty:
Suma inwestycji : min. 20 000 zł
Koszt licencji: 3 000 zł
Opłaty stałe: 1 200 zł
Koszty marketingowe: wliczone w opłatę licencyjną
Jak dołączyć ?:
Jak dołączyć ?: Prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem.

Podziel się!

zamknij [x] Informacja Aby dodać system do schowka, musisz się zalogować.
bazafranczyzy.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zgłoś błąd
Oprogramowanie: Inspiroads.pl
Grafika: Devmark.pl