Aktualnie znajdujesz się: Strona główna / Ogłoszenia / HANDEL / Odzież, Obuwie / SAM 0-13

SAM 0-13

Informacje o systemie
System:
FRANCZYZOWY
Kategoria:
Dodano:
14 kwietnia 2020, 00:00
Ważne do:
14 kwietnia 2021, 00:00
Wyświetleń:
1101
Cena:
0,00 zł
Kontakt i dane adresowe
Kontakt:
Adres:
Firma Fashion Island D.C. wyłączny przedstawiciel w Polsce marki dziecięcej marki SAM 0-13 poszukuje partnerów którzy chcieliby rozwinąć własny biznes z nami. SAM 0-13 to największa grecka marka zajmująca się produkcją oraz sprzedażą odzieży dziecięcej. Firma SAM S.A. została założona w 1978 roku w Salonikach i w chwili obecnej dysponuje siecią 56 sklepów firmowych. SAM 0-13 jest obecna w 14 krajach Europy oraz Bliskiego Wschodu. Jest cenioną marką wśród Europejczyków, a dzięki dobrych jakościowo tkaninach, jedną z ulubionych marek wśród rodziców. Markę charakteryzują piękne wzory, żywe kolory oraz bardzo wysoka jakość produktów w przystępnej cenie. Kolekcje są projektowane aby zapewnić współczesnemu dziecku komfort i elegancję. Każdy nasz projekt charakteryzuje motto naszej marki :playfull fashion które to inspiruje nas do kreatywności, zabawy kolorami, pobudza naszą wyobraźnie aby dziecko ubrane w SAM 0-13 mogło się cieszyć każdą chwilą tak podczas zabawy, spaceru jak i bardziej oficjalnych momentów w ich życiu.
Informacje o sieci:
Opis sieci: Firma Fashion Island D.C. wyłączny przedstawiciel w Polsce marki dziecięcej marki SAM 0-13 poszukuje partnerów którzy chcieliby rozwinąć własny biznes z nami. SAM 0-13 to największa grecka marka zajmująca się produkcją oraz sprzedażą odzieży dziecięcej. Markę charakteryzują piękne wzory, żywe kolory oraz bardzo wysoka jakość produktów w przystępnej cenie. Kolekcje są projektowane aby zapewnić współczesnemu dziecku komfort i elegancję. Każdy nasz projekt charakteryzuje motto naszej marki :playfull fashion które to inspiruje nas do kreatywności, zabawy kolorami, pobudza naszą wyobraźnie aby dziecko ubrane w SAM 0-13 mogło się cieszyć każdą chwilą tak podczas zabawy, spaceru jak i bardziej oficjalnych momentów w ich życiu.
Historia sieci: Firma SAM S.A. została założona w 1978 roku w Salonikach i w chwili obecnej dysponuje siecią 56 sklepów firmowych. SAM 0-13 jest obecna w 14 krajach Europy oraz Bliskiego Wschodu. Jest cenioną marką wśród Europejczyków, a dzięki dobrych jakościowo tkaninach, jedną z ulubionych marek wśród rodziców.
Ilość punktów własnych: 36
Ilość punktów franczyzowych: 20
Nasze atuty: BRAK POTRZEBY INWESTOWANIA WŁASNYCH ŚRODKÓW W TOWAR. Pomoc przy wyborze lokalizacji Brak jakichkolwiek opłat sezonowych oraz marketingowych
Wsparcie dla Franczyzobiorcy:
Podręcznik operacyjny : tak
Biznes plan: tak
Gotowy pkt usługowy: tak
Know how: Nowy projekt co oznacza że w początkowej fazie każda lokalizacja w Polsce spełniająca nasze warunki będzie możliwa. Nasza marka istnieje na rynku od 1978 roku więc wchodzisz do systemu z 35 letnim doświadczeniem na rynku europejskim
Marketing/reklama : Pomoc w zakresie tworzenia lokalnych kampanii marketingowych Organizowanie ogólnopolskich kampanii reklamowych
Szkolenia: Treningi dla franczyzobiorcy oraz pracowników Stała opieka visual merchandising Szkolimy personel i każdy sklep sieci jest pod stałą opieką naszej firmy.
Inne wsparcie: Rozliczamy się miesięcznie na zasadzie prowizji od obrotu, Twój zysk to nasz zysk więc zrobimy wszystko aby Twój sklep odniósł sukces.
Wymagania stawiane kandydatom:
Kwalifikacje: Gotowości do rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej. Gotowości do adaptacji lokalu zgodnie z wymogami marki SAM 0-13. Mile widziane będzie doświadczenie w branży aczkolwiek nie jest to warunek konieczny
Inne wymagania: Czego oczekujemy: Zaplecza finansowego które pozwoli pokryć koszty inwestycji początkowej czyli adaptacji lokalu oraz opłaty wpisowej. Minimalna kwota inwestycji to 45.000 – 50.000 PLN.
Wymagania dotyczące pkt usługowego:
Powierzchnia lokalu: 50-70m2
Miejscowości: od 30 tys. mieszkańców
Dostosowanie / aranżacja lokalu: Lokal o minimalnej powierzchni 50 m2 w mieście od 30.000 mieszkańców. Atrakcyjnej lokalizacji lokalu w Galerii Handlowej lub w centrum miasta.
Koszty / opłaty:
Suma inwestycji : 50000

Podziel się!

Podobne systemy

Moja Moda 5 000,00 zł
Attr@ttivo 0,00 zł
Enjoy! 0,00 zł
MORE FASHION - WSPÓŁPRACA 0,00 zł

Oceń System

Średnia ocena: 1,00 (Głosów: 2)

Dodaj komentarz

odśwież obraz Przepisz tekst z powyższego obrazka. Wielkość liter nie ma znaczenia.
zamknij [x] Informacja Aby dodać system do schowka, musisz się zalogować.
bazafranczyzy.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zgłoś błąd
Oprogramowanie: Inspiroads.pl
Grafika: Devmark.pl