Skinial - bezlaserowe usuwanie tatuażu

Informacje o systemie
System:
FRANCZYZOWY
Kategoria:
Dodano:
14 stycznia 2021, 00:00
Ważne do:
14 stycznia 2022, 00:00
Wyświetleń:
3282
Cena:
0,00 zł
Kontakt i dane adresowe
Kontakt:
Adres:
ul. Szybowcowa 100
Polska
Studio Skinial oferuje usuwanie tatuaży bez użycia lasera. Usuwamy tatuaże za pomocą fizjologicznego, naturalnego płynu pozbywającego się atramentu ze skóry. Nasi specjaliści dokonują usunięcia naskórka za pomocą pistoletu mikropigmentacyjnego, a specjalny płyn wpływa do wytatuowanego fragmentu skóry w formie małych kropelek. Za pomocą tej metody kapsułkowany pigment zostaje podrażniony i przenosi się na powierzchnię skóry. W ten sposób możemy usunąć nawet kolorowe tatuaże, co jest niemożliwe przy użyciu lasera. Metoda ta jest mniej bolesna niż samo tatuowanie. Po kilku zabiegach atrament całkowicie opuszcza organizm klienta.
Informacje o sieci:
Ilość punktów własnych: 1 w Niemczech i 1 w Austrii
Ilość punktów franczyzowych: 15 w Niemczech, 7 w Australii, 6 we Włoszech, 3 w Szwajcarii, 2 w Austrii, 1 na Słowacji, 1 w Polsce
Wsparcie dla Franczyzobiorcy:
Podręcznik operacyjny : tak
Biznes plan: tak
Gotowy pkt usługowy: tak
Inne wsparcie: Wsparcie dla franczyzobiorcy Większość klientów znajduje informacje o usługach Skinial poprzez stronę internetową, która wkrótce będzie dostępna także w języku polskim. Franczyzobiorca otrzymuje wsparcie w wielu formach m.in.: filmy pilotażowe, zdjęcia, blog i stronę informacyjną w języku polskim. Ponadto, franczyzobiorca otrzymuje zestaw startowy na początkowe 10 zabiegów, szkolenie i wyłączność terytorialną (teren zamieszkały przez ok. 200 tys. mieszkańców).
Wymagania stawiane kandydatom:
Inne wymagania: Podstawowe wymagania sieci Poszukujemy franczyzobiorców w całej Polsce. Lokalizacja: sugerowanym miejscem jest apartament lub mieszkanie w celu zapewnienia dostatecznej dyskrecji klientowi, wymogi dotyczące wyposażenia ograniczają się do 15 m2 powierzchni i fotela zabiegowego. Skinial jest idealnym pomysłem na świadczenie dodatkowych zabiegów w studiach kosmetycznych i klinikach. Możliwe jest także prowadzenie Skinial jako zajęcia dodatkowego lub współpraca z lekarzem nadzorującym zabiegi.
Koszty / opłaty:
Suma inwestycji : Otwarcie studia nie jest dużym kosztem i może być traktowane, jako dodatkowe źródło dochodu – franczyzobiorca może prowadzić działalność w mieszkaniu pod warunkiem, że dostosuje pomieszczenie liczące maks. 15 m2 do wymogów sanitarnych. Studio usuwania tatuażu może stać się uzupełnieniem oferty w działającym już salonie kosmetycznym lub klinice dermatologicznej. Informacje dotyczące rentowności franczyzobiorcy: brak opłaty miesięcznej i marketingowej; brak wymaganego minimalnego poziomu obrotów; marża na poziomie 60-80 proc.; niektórzy franczyzobiorcy dobrze sobie radzą przy 3-4 zabiegach tygodniowo, inni wykonują nawet 25 zabiegów tygodniowo; koszt pojedynczego zabiegu to 600-800 zł (każdy klient wymaga średnio od 3 do 5 zabiegów odbywających się co 2 tygodnie, całkowita regeneracja skóry następuje po ok. 8 tygodniach od ostatniego zabiegu). Licencja jest płatna tylko raz i obejmuje szkolenie, zestaw startowy, materiały szkoleniowe i marketingowe. Okres zwrotu z inwestycji wynosi do 1 roku.

Podziel się!

Podobne systemy

Oceń System

Średnia ocena: 0,00 (Głosów: 0)

Dodaj komentarz

odśwież obraz Przepisz tekst z powyższego obrazka. Wielkość liter nie ma znaczenia.
zamknij [x] Informacja Aby dodać system do schowka, musisz się zalogować.
bazafranczyzy.pl © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zgłoś błąd
Oprogramowanie: Inspiroads.pl
Grafika: Devmark.pl