Smoke24.pl - papierosy elektroniczne!

brak obrazka
Informacje o systemie
System:
FRANCZYZOWY
Kategoria:
Dodano:
14 stycznia 2021, 00:00
Ważne do:
14 stycznia 2022, 00:00
Wyświetleń:
1271
Cena:
0,00 zł
Kontakt i dane adresowe
Użytkownik:
Kontakt:
Krzysztof Przybylski
zaloguj się, by wysłać wiadomość
Adres:
ul. Kwiatowa 15
Polska
Smoke24.pl to marka należąca do Premium Group Polska Sp. z o.o. która zajmuje się bezpośrednią dystrybucją produktów najwyższej jakości klasy premium.

Premium Group Polska Sp. z o.o. jest bezpośrednim dystrybutorem na polskim rynku wysokiej jakości prestiżowych produktów . Od początku działalności zajmujemy się dystrybucją wyłącznie markowych towarów z segmentu Premium. Naszym celem jest zadowolenie klientów, dlatego towary oferowane przez nasz sklep są najwyższej jakości, posiadają wymagane certyfikaty świadczące o ich legalnym pochodzeniu i bezpieczeństwie użytkowania. Wszystkie oferowane przez nas towary to marki najlepszych producentów na świecie. Smoke24 oferuje wyłącznie oryginalne produkty posiadające gwarancje producenta. Wieloletnie doświadczenie w handlu pozwoliło nam stworzyć profesjonalną formę obsługi klienta . Wszelkie sugestie i uwagi klientów są przez nas dokładnie analizowane aby jeszcze lepiej sprostać coraz wyższym wymogom i zadowoleniu kupujących. O jakości naszych towarów i profesjonalizmie obsługi może świadczyć coraz większe grono stałych, lojalnych i zadowolonych klientów. Indywidualne podejście do każdego klienta sprawia, że zakupy u nas to przyjemnie spędzony czas.

Gwarantujemy, że żaden Państwa: e-mail, telefon lub inna forma kontaktu nie pozostanie bez odpowiedzi.

Jeśli Jesteś osobą ceniącą wysoką jakość markowych produktów oraz szybką i profesjonalną obsługę koniecznie nas sprawdź-jesteśmy właśnie dla Ciebie.

Serdecznie zapraszamy !!!

Zespół smoke24.pl
Wsparcie dla Franczyzobiorcy:
Podręcznik operacyjny : tak
Biznes plan: tak
Gotowy pkt usługowy: tak

Podziel się!

Podobne systemy

zamknij [x] Informacja Aby dodać system do schowka, musisz się zalogować.
bazafranczyzy.pl © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zgłoś błąd
Oprogramowanie: Inspiroads.pl
Grafika: Devmark.pl