Aktualnie znajdujesz się: Strona główna / Ogłoszenia / USŁUGI / Telefonia / T-Mobile

T-Mobile

Informacje o systemie
System:
FRANCZYZOWY
Kategoria:
Dodano:
14 stycznia 2021, 00:00
Ważne do:
14 stycznia 2022, 00:00
Wyświetleń:
2835
Cena:
0,00 zł
Kontakt i dane adresowe
Kontakt:
Adres:
Al. Jerozolimskie 181
Polska
Polska Telefonia Cyfrowa S.A., operator sieci T-Mobile poszukuje kandydatów na partnerów handlowych. Pragniemy nawiązać współpracę z osobami fizycznymi, właścicielami podmiotów gospodarczych, którzy planują rozszerzyć lub rozpocząć własną działalność gospodarczą, reprezentując największą sieć telefonii komórkowej w Polsce.

Sprawdź listę miast, w których jesteśmy zainteresowani współpracą.
Wsparcie dla Franczyzobiorcy:
Podręcznik operacyjny : tak
Biznes plan: tak
Gotowy pkt usługowy: tak
Inne wsparcie: Wsparcie dla franczyzobiorcy Wyposażanie w meble i multimedia, oznakowanie zewnętrzne i wewnętrzne, rekrutacja pracowników, szkolenia przed otwarciem i w trakcie prowadzenia działalności, refundacja kosztów reklamy w określonej wysokości.
Wymagania stawiane kandydatom:
Inne wymagania: Podstawowe wymagania sieci lokal w atrakcyjnej części miasta (centrum miasta, ulica handlowa, rynek), jeśli proponowany lokal znajduje się w kamienicy, elewacja powinna być w dobrym stanie; brak przeszkód na drobne modernizacje ze strony konserwatora zabytków; obecnie preferowane lokalizacje to lokale w pasażach centrów handlowych; możliwość zawieszenia kasetonu lub montażu liter ażurowych; lokal sprzedaży z funkcjonalnym zapleczem o powierzchni sali sprzedaży min. 20m2; lokalizacja posiadająca witryny bez krat w oknach, min. dwie o wymiarach: wys. 160-190 cm, szer. min. 160 cm; osobne wejście do lokalu z ulicy; dodatkową zaletą będzie parking w pobliżu punktu.
Koszty / opłaty:
Suma inwestycji : Koszty inwestycji uwzględniają wydatki na remont, wyposażenie i dostosowanie lokalu do standardu PTC. Ich wysokość zależy od wielkości i stanu technicznego lokalu oraz ilości zmian dostosowujących lokal. Orientacyjne koszty mieszczą się w przedziale 30-60 tys. zł

Podziel się!

Podobne systemy

Oceń System

Średnia ocena: 0,00 (Głosów: 0)

Dodaj komentarz

odśwież obraz Przepisz tekst z powyższego obrazka. Wielkość liter nie ma znaczenia.
zamknij [x] Informacja Aby dodać system do schowka, musisz się zalogować.
bazafranczyzy.pl © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zgłoś błąd
Oprogramowanie: Inspiroads.pl
Grafika: Devmark.pl