Aktualnie znajdujesz się: Strona główna / Tagi / "franczyza"

Tag: "franczyza"

Bukieciarz (dodano: czwartek, 14 kwietnia 2020 r.)

BUKIECIARZ to sieć 5 kwiaciarni na terenie Bolesławca i okolic. Polecamy usługę POSŁANIEC, dzięki której umożliwiamy przesłanie bukietu kwiatów w dowolne miejsce w Polsce, Europie i na Świecie.(...)

http://www.bazafranczyzy.pl/ogloszenia/bukieciarz,61
Dobry Dietetyk (dodano: czwartek, 14 kwietnia 2020 r.)

Zasadniczym celem projektu realizowanego pod logo „Dobry Dietetyk” jest rozwój sieci placówek poradnictwa dietetycznego specjalizujących się w profilaktyce i terapii nadwagi, promocji zasad(...)

http://www.bazafranczyzy.pl/ogloszenia/dobry-dietetyk,62
Mr Hamburger (dodano: czwartek, 14 kwietnia 2020 r.)

Mr Hamburger jest tak wyjątkowy jak wyjątkowe są nasze kanapki, sosy oraz podejście do franchisingu. Chcemy, aby działania podjęte pomiędzy nami a naszymi partnerami opierały się na jak(...)

http://www.bazafranczyzy.pl/ogloszenia/mr-hamburger,68
Olimp (dodano: czwartek, 14 kwietnia 2020 r.)

Restauracje OLIMP to sieć serwująca posiłki w samoobsługowym systemie sprzedaży na wagę. Klient sam komponuje swoje menu według swoich preferencji. Jedzenie sprzedawane w Olimpie, jest dostępne(...)

http://www.bazafranczyzy.pl/ogloszenia/olimp,70
Pijalnia Wódki i Piwa (dodano: czwartek, 14 kwietnia 2020 r.)

Pijalnia Wódki i Piwa to wyjątkowy koncept, który zarówno poprzez charakterystyczną ofertę kulinarną, wyjątkowy wystrój jak i specjalnie wyszkolony personel ma umożliwić konsumentom odbycie(...)

http://www.bazafranczyzy.pl/ogloszenia/pijalnia-wodki-i-piwa,71
Instytut Diagnostyki Zdrowia (dodano: czwartek, 14 kwietnia 2020 r.)

Jesteśmy pierwszym niekwestionowanym liderem w segmencie diagnostyki zdrowia Instytut Diagnostyki Zdrowia to: innowacyjna koncepcja, niewielki koszt inwestycji, rewelacyjna stopa zwrotu,(...)

http://www.bazafranczyzy.pl/ogloszenia/instytut-diagnostyki-zdrowia,72
Oliver Weber (dodano: czwartek, 14 kwietnia 2020 r.)

Oliver Weber to austriacki projektant i producent biżuterii z srebra i stali. Produkty Oliver Weber to nowoczesny design i styl. Oferowane przez firmę wyroby wykonane są z najwyższą dbałością o(...)

http://www.bazafranczyzy.pl/ogloszenia/oliver-weber,85
Modry Słoń (dodano: czwartek, 14 kwietnia 2020 r.)

Wydawnictwo - Firma "Modrý slon" istnieje w Czechach od 1998 roku. Wydawnictwo jest franczyzodawcą licencji na produkcję i dystrybucję książek. W Czechach, skąd pochodzi system istnieje już(...)

http://www.bazafranczyzy.pl/ogloszenia/modry-slon,66
Mail Boxes Etc. (dodano: czwartek, 14 kwietnia 2020 r.)

Dzięki podpisaniu umowy z Mail Boxes Etc., Inc. z siedzibą w San Diego, Parta Sp. z o.o. stała się polskim master-franczyzodawcą największego na świecie licencjodawcy w zakresie centrów(...)

http://www.bazafranczyzy.pl/ogloszenia/mail-boxes-etc,65
Franczyza POZASZKOLNE.PL Cała polska - Kraków/Warszawa/Katowice/Gdańsk/Poznań/Inne (dodano: czwartek, 14 kwietnia 2020 r.)

W związku z rozwojem platformy POZASZKOLNE.PL poszukujemy firm lub osób chcących nawiązać współpracę w formie franczyzy. POZASZKOLNE.PL - Pierwsza w Polsce wyszukiwarka zajęć dla dzieci, skupia(...)

http://www.bazafranczyzy.pl/ogloszenia/franczyza-pozaszkolne-pl-cala-polska-krakow-warszawa-katowice-gdansk-poznan-inne,88
Szkoła języka hiszpańskiego (dodano: czwartek, 14 kwietnia 2020 r.)

Jedna z największych szkół języka hiszpańskiego we Wrocławiu oraz w Poznaniu oferuje współpracę na zasadzie franczyzy. Szukamy osób ambitnych, przedsiębiorczych oraz kreatywnych do prowadzenia(...)

http://www.bazafranczyzy.pl/ogloszenia/szkola-jezyka-hiszpanskiego,94
Monument9 Centrum Telefonów Komórkowych (dodano: czwartek, 14 kwietnia 2020 r.)

Firma MONUMENT9 powstała w 2007 roku. Od samego początku staramy się zapewnić naszym klientom kompleksowe usługi związane z telefonami komórkowymi - zawsze na najwyższym poziomie. W naszych(...)

http://www.bazafranczyzy.pl/ogloszenia/monument9-centrum-telefonow-komorkowych,67
Mała Lingua (dodano: czwartek, 29 września 2020 r.)

Nasza szkoła angielskiego dla dzieci stworzona została z myślą o najmłodszych i tak ważnej dla nich w obecnych czasach nauce języka angielskiego. Oferujemy najwyższej klasy kursy językowe dla(...)

http://www.bazafranczyzy.pl/ogloszenia/mala-lingua,64
Sklep 4F (dodano: czwartek, 05 października 2020 r.)

4F wnosi swoje produkty do projektu jako wkład (depozyt), a Partner unika w ten sposób dodatkowego ryzyka związanego z kosztami wyprzedaży i ewentualnych stocków magazynowych. Oferta 4F zapewnia(...)

http://www.bazafranczyzy.pl/ogloszenia/sklep-4f,124
5palców (dodano: czwartek, 05 października 2020 r.)

Firma RSA Sport jest wyłącznym dystrybutorem marki Vibram Fivefingers i Injinji w Polsce. Vibram Fivefingers to obuwie wymyślone przez światowego lidera w produkcji podeszew – włoską(...)

http://www.bazafranczyzy.pl/ogloszenia/5palcow,125
tuPolska (dodano: czwartek, 14 stycznia 2021 r.)

Jesteśmy wydawcą lokalnych, informacyjnych portali internetowych. Od ponad 10 lat prowadzimy portale na Śląsku i Dolnym Śląsku. Mamy wysokie kompetencje merytoryczne i techniczne w zakresie(...)

http://www.bazafranczyzy.pl/ogloszenia/tupolska,50
Edu Szkoła (dodano: czwartek, 14 stycznia 2021 r.)

Szkolenia prowadzimy od 2004 roku. Specjalizujemy się w technikach szybkiego czytania, technikach pamięciowych i metodach ułatwiających uczenie się. Posiadamy 3 brandy i 4 rodzaje szkoleń.(...)

http://www.bazafranczyzy.pl/ogloszenia/edu-szkola,52
eko-ognisko rozpali... Twój biznes! (dodano: czwartek, 14 stycznia 2021 r.)

BBTB Group Sp. z o. o. jest producentem i dystrybutorem przyjaznego dla środowiska produktu eko-ognisko, który cechuje innowacyjność, prostota oraz praktyczność. Odpowiednie zestawienie(...)

http://www.bazafranczyzy.pl/ogloszenia/eko-ognisko-rozpali-twoj-biznes,99
Sieć SklepReklamowy.pl (dodano: czwartek, 14 stycznia 2021 r.)

Dlaczego warto zainwestować? W związku z dynamicznym rozwojem sieci Sklep Reklamowy.pl poszukujemy Franczyzobiorców do otwarcia Lokalnych Oddziałów na terenie całego kraju. Prowadzimy(...)

http://www.bazafranczyzy.pl/ogloszenia/siec-sklepreklamowy-pl,108
Sieć Agencji Reklamowych Reklamowy.co (dodano: czwartek, 14 stycznia 2021 r.)

Podjęcie współpracy z firmą „reklamowy.co” to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorczych osób szukających możliwości rozwoju biznesowego w oparciu o stale rozwijającą się branżę reklamy(...)

http://www.bazafranczyzy.pl/ogloszenia/siec-agencji-reklamowych-reklamowy-co,104
KANCELARIE KREDYTOWE (dodano: czwartek, 14 stycznia 2021 r.)

Rynek finansowy jest od wielu lat jednym z najszybciej rozwijających się segmentów gospodarki. Obecnie połowa dorosłych Polaków korzysta z kredytów i innych form finansowania, a to oznacza, że co(...)

http://www.bazafranczyzy.pl/ogloszenia/kancelarie-kredytowe,538
Franczyzna Srodków czystości (dodano: czwartek, 14 stycznia 2021 r.)

Opis systemu franczyzowego; Firma Perfekt exclusive zajmuje się produkcją oraz dystrybucją profesjonalnych i bardzo skutecznych środków czystości. Nasza bogata oferta sprawia, że każdy(...)

http://www.bazafranczyzy.pl/ogloszenia/franczyzna-srodkow-czystosci,544
RE/MAX Polska (dodano: czwartek, 14 stycznia 2021 r.)

RE/MAX to zdecydowany lider w branży nieruchomości na świecie. Firma działa od 37 lat, jest obecna w 84 krajach i zrzesza około 100,000 agentów w prawie 7000 biur. RE/MAX jest globalną siecią,(...)

http://www.bazafranczyzy.pl/ogloszenia/re-max-polska,32
Sieć lokali Crazy Bubble (dodano: czwartek, 14 stycznia 2021 r.)

Crazy Bubble to sieć lokali istniejących od 2012r i serwujących jedyną oryginalną na polskim rynku Bubble Tea przygotowywaną z półproduktów importowanych prosto z Tajwanu- miejsca, gdzie Bubble(...)

http://www.bazafranczyzy.pl/ogloszenia/siec-lokali-crazy-bubble,552
CzerwoneRabaty.pl - portal z kuponami rabatowymi (dodano: czwartek, 14 stycznia 2021 r.)

Przedmiotem ogłoszenia jest portal internetowy w domenie CzerwoneRabaty.pl . Został przez nas uruchomiony w grudniu 2013 roku z myślą o konsumentach. Umożliwia pobieranie kuponów rabatowych na(...)

http://www.bazafranczyzy.pl/ogloszenia/czerwonerabaty-pl-portal-z-kuponami-rabatowymi,534
Wydawca Gazety Lokalnej (dodano: czwartek, 14 stycznia 2021 r.)

Własny biznes - Wydawca Gazety Lokalnej - Franczyzobiorca Miejsce pracy: cała Polska Jeśli lubisz tworzyć, chcesz być własnym szefem, marzysz o dochodowym biznesie, jeśli chcesz mieć(...)

http://www.bazafranczyzy.pl/ogloszenia/wydawca-gazety-lokalnej,539
Besta Plus (dodano: czwartek, 14 stycznia 2021 r.)

Od 18 lat produkujemy odzież dziecięcą. Ubieramy dzieci i młodzież od 0 do 15 lat. Wyróżnia nas ciekawe wzornictwo i świetna jakość. Nasze kolekcje sprzedawane są w blisko 300 sklepach w(...)

http://www.bazafranczyzy.pl/ogloszenia/besta-plus,54
Progressive (dodano: czwartek, 14 stycznia 2021 r.)

Firma Progressive działa na rynku od 1997 roku i jest właścicielem sieci sklepów Czas na Herbatę. Głównym celem naszej firmy jest stworzenie ogólnoświatowej sieci sprzedaży herbat(...)

http://www.bazafranczyzy.pl/ogloszenia/progressive,51
Zostań Właścicielem Pracowni Balonowej wraz z Punktem Sprzedaży (dodano: czwartek, 14 stycznia 2021 r.)

Szukasz pomysłu na biznes? Punkt partnerski Pana Balona może być Twój!

http://www.bazafranczyzy.pl/ogloszenia/zostan-wlascicielem-pracowni-balonowej-wraz-z-punktem-sprzedazy,566
Genius Polska (dodano: czwartek, 14 stycznia 2021 r.)

Nasz program Genius to franczyza edukacyjna, obecnie budujemy sieć naszych placówek w całym kraju, zapraszamy do kontaktu osoby chętne otworzyć placówkę Genius w swoim mieście. Krótko o(...)

http://www.bazafranczyzy.pl/ogloszenia/genius-polska,570
Sieć dyskontów z odzieżą używaną (dodano: czwartek, 14 stycznia 2021 r.)

Nawiążemy współpracę na zasadzie umowy franczyzowej z osobami, które chcą otworzyć sklep z odzieżą używaną W pierwszym okresie działalności nie wymagamy własnego wkładu finansowego.(...)

http://www.bazafranczyzy.pl/ogloszenia/siec-dyskontow-z-odzieza-uzywana,572
Aspect Nieruchomości (dodano: czwartek, 14 stycznia 2021 r.)

Aspect Nieruchomości jest szybko rozwijającą się firmą w branży nieruchomości. Doświadczenie i sukces jaki odnieśliśmy na terenie śląska chcemy implementować w innych częściach kraju. Schemat(...)

http://www.bazafranczyzy.pl/ogloszenia/aspect-nieruchomosci,33
Sieć nośników reklamowych w windach (dodano: czwartek, 14 stycznia 2021 r.)

Szanowni Państwo, Grupa Mediowa Valere jest firmą działająca na rynku reklamy od wielu lat. Naszym flagowym produktem jest sieć nośników reklamowych w windach. Obejmuje ona kilkanaście miast,(...)

http://www.bazafranczyzy.pl/ogloszenia/siec-nosnikow-reklamowych-w-windach,106
Sieć Punktów Usługowych CitiPrint.pl Ksero,Druk,Grafika,Kurier,Serwis,Obsługa Firm (dodano: czwartek, 14 stycznia 2021 r.)

CitiPrint.pl w związku z rozwojem sieci poszukuje: PARTNERA / FRANCZYZOBIORCY CitiPrint.pl to sieć oferująca pełen wachlarz usług, które znajdziesz w(...)

http://www.bazafranczyzy.pl/ogloszenia/siec-punktow-uslugowych-citiprint-pl-kserodrukgrafikakurierserwisobsluga-firm,545
Szkoła języka hiszpańskiego El sueno (dodano: czwartek, 14 stycznia 2021 r.)

Jedna z największych szkół języka hiszpańskiego we Wrocławiu oferuje jako franczyzę swój niedawno otwarty oddział w Poznaniu. Szkoła ma wypracowany autorski program nauczania, którym chętnie(...)

http://www.bazafranczyzy.pl/ogloszenia/szkola-jezyka-hiszpanskiego-el-sueno,90
LIME LIQUID E-PAPIEROS (dodano: czwartek, 14 stycznia 2021 r.)

Lime to marka inna niż wszystkie Cenimy innowacyjne rozwiązania, wysoką jakość oraz otwartość na potrzeby klientów. Jesteśmy producentami e-papierosów, liquidów i akcesoriów, które zostały(...)

http://www.bazafranczyzy.pl/ogloszenia/lime-liquid-e-papieros,551
bazafranczyzy.pl © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zgłoś błąd
Oprogramowanie: Inspiroads.pl
Grafika: Devmark.pl