Aktualnie znajdujesz się: Strona główna / Tagi / "franczyza"

Tag: "franczyza"

tuPolska (dodano: czwartek, 15 stycznia 2020 r.)

Jesteśmy wydawcą lokalnych, informacyjnych portali internetowych. Od ponad 10 lat prowadzimy portale na Śląsku i Dolnym Śląsku. Mamy wysokie kompetencje merytoryczne i techniczne w zakresie(...)

http://www.bazafranczyzy.pl/ogloszenia/tupolska,50
Edu Szkoła (dodano: czwartek, 15 stycznia 2020 r.)

Szkolenia prowadzimy od 2004 roku. Specjalizujemy się w technikach szybkiego czytania, technikach pamięciowych i metodach ułatwiających uczenie się. Posiadamy 3 brandy i 4 rodzaje szkoleń.(...)

http://www.bazafranczyzy.pl/ogloszenia/edu-szkola,52
eko-ognisko rozpali... Twój biznes! (dodano: czwartek, 15 stycznia 2020 r.)

BBTB Group Sp. z o. o. jest producentem i dystrybutorem przyjaznego dla środowiska produktu eko-ognisko, który cechuje innowacyjność, prostota oraz praktyczność. Odpowiednie zestawienie(...)

http://www.bazafranczyzy.pl/ogloszenia/eko-ognisko-rozpali-twoj-biznes,99
Sieć SklepReklamowy.pl (dodano: czwartek, 15 stycznia 2020 r.)

Dlaczego warto zainwestować? W związku z dynamicznym rozwojem sieci Sklep Reklamowy.pl poszukujemy Franczyzobiorców do otwarcia Lokalnych Oddziałów na terenie całego kraju. Prowadzimy(...)

http://www.bazafranczyzy.pl/ogloszenia/siec-sklepreklamowy-pl,108
Sieć Agencji Reklamowych Reklamowy.co (dodano: czwartek, 15 stycznia 2020 r.)

Podjęcie współpracy z firmą „reklamowy.co” to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorczych osób szukających możliwości rozwoju biznesowego w oparciu o stale rozwijającą się branżę reklamy(...)

http://www.bazafranczyzy.pl/ogloszenia/siec-agencji-reklamowych-reklamowy-co,104
Besta Plus (dodano: czwartek, 15 stycznia 2020 r.)

Od 18 lat produkujemy odzież dziecięcą. Ubieramy dzieci i młodzież od 0 do 15 lat. Wyróżnia nas ciekawe wzornictwo i świetna jakość. Nasze kolekcje sprzedawane są w blisko 300 sklepach w(...)

http://www.bazafranczyzy.pl/ogloszenia/besta-plus,54
Progressive (dodano: czwartek, 15 stycznia 2020 r.)

Firma Progressive działa na rynku od 1997 roku i jest właścicielem sieci sklepów Czas na Herbatę. Głównym celem naszej firmy jest stworzenie ogólnoświatowej sieci sprzedaży herbat(...)

http://www.bazafranczyzy.pl/ogloszenia/progressive,51
RE/MAX Polska (dodano: czwartek, 15 stycznia 2020 r.)

RE/MAX to zdecydowany lider w branży nieruchomości na świecie. Firma działa od 37 lat, jest obecna w 84 krajach i zrzesza około 100,000 agentów w prawie 7000 biur. RE/MAX jest globalną siecią,(...)

http://www.bazafranczyzy.pl/ogloszenia/re-max-polska,32
Sieć lokali Crazy Bubble (dodano: czwartek, 15 stycznia 2020 r.)

Crazy Bubble to sieć lokali istniejących od 2012r i serwujących jedyną oryginalną na polskim rynku Bubble Tea przygotowywaną z półproduktów importowanych prosto z Tajwanu- miejsca, gdzie Bubble(...)

http://www.bazafranczyzy.pl/ogloszenia/siec-lokali-crazy-bubble,552
Sieć Punktów Usługowych CitiPrint.pl Ksero,Druk,Grafika,Kurier,Serwis,Obsługa Firm (dodano: czwartek, 15 stycznia 2020 r.)

CitiPrint.pl w związku z rozwojem sieci poszukuje: PARTNERA / FRANCZYZOBIORCY CitiPrint.pl to sieć oferująca pełen wachlarz usług, które znajdziesz w(...)

http://www.bazafranczyzy.pl/ogloszenia/siec-punktow-uslugowych-citiprint-pl-kserodrukgrafikakurierserwisobsluga-firm,545
Sieć nośników reklamowych w windach (dodano: czwartek, 15 stycznia 2020 r.)

Szanowni Państwo, Grupa Mediowa Valere jest firmą działająca na rynku reklamy od wielu lat. Naszym flagowym produktem jest sieć nośników reklamowych w windach. Obejmuje ona kilkanaście miast,(...)

http://www.bazafranczyzy.pl/ogloszenia/siec-nosnikow-reklamowych-w-windach,106
Aspect Nieruchomości (dodano: czwartek, 15 stycznia 2020 r.)

Aspect Nieruchomości jest szybko rozwijającą się firmą w branży nieruchomości. Doświadczenie i sukces jaki odnieśliśmy na terenie śląska chcemy implementować w innych częściach kraju. Schemat(...)

http://www.bazafranczyzy.pl/ogloszenia/aspect-nieruchomosci,33
Genius Polska (dodano: czwartek, 15 stycznia 2020 r.)

Nasz program Genius to franczyza edukacyjna, obecnie budujemy sieć naszych placówek w całym kraju, zapraszamy do kontaktu osoby chętne otworzyć placówkę Genius w swoim mieście. Krótko o(...)

http://www.bazafranczyzy.pl/ogloszenia/genius-polska,570
Szkoła języka hiszpańskiego (dodano: czwartek, 15 stycznia 2020 r.)

Jedna z największych szkół języka hiszpańskiego we Wrocławiu oraz w Poznaniu oferuje współpracę na zasadzie franczyzy. Szukamy osób ambitnych, przedsiębiorczych oraz kreatywnych do prowadzenia(...)

http://www.bazafranczyzy.pl/ogloszenia/szkola-jezyka-hiszpanskiego,94
LIME LIQUID E-PAPIEROS (dodano: czwartek, 15 stycznia 2020 r.)

Lime to marka inna niż wszystkie Cenimy innowacyjne rozwiązania, wysoką jakość oraz otwartość na potrzeby klientów. Jesteśmy producentami e-papierosów, liquidów i akcesoriów, które zostały(...)

http://www.bazafranczyzy.pl/ogloszenia/lime-liquid-e-papieros,551
bazafranczyzy.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zgłoś błąd
Oprogramowanie: Inspiroads.pl
Grafika: Devmark.pl